cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Kochane dzieci, szanowni Rodzice!

Kochane dzieci, szanowni Rodzice !

Dzisiaj w inny sposób przyszło nam zakończyć rok szkolny 2019/2020 i pożegnać dzieci odchodzące do szkoły. Niebawem wszyscy udamy się na zasłużony odpoczynek.

Stan przymusowej izolacji związanej z pandemią  dla większości przedszkolaków i dla nas personelu przedszkola  był i jest sytuacją nową i bardzo trudną. Dziękuję dzieciom i rodzicom za zrozumienie, zaangażowanie, za współpracę i wyrozumiałość w tak trudnym dla nas okresie. Nie mogliśmy zrealizować  ze względów oczywistych wszystkich zamierzeń . Myślę, że nie był to jednak  czas dla Was i dla nas bezpowrotnie stracony. Staraliśmy się przekazywać materiały do realizacji w warunkach domowych, aby pożytecznie zagospodarować każdy powszedni dzień spędzony w izolacji. Dla nas to też stanowiło nowe,  nie lada wyzwanie.

Zwracam się do Was drodzy absolwenci naszego przedszkola. Wraz z końcem roku szkolnego chciałabym podziękować Wam za czteroletnią przygodę z nami, i życzyć Wam, by w każdej sytuacji, mimo lęku, obaw i niepewności iść do przodu. Bo koniec jednego to początek czegoś innego. Życzę Wam samych sukcesów w szkole.

Dzieciom udanych wakacji !

A  nauczycielom i Współpracowników życzę udanego wypoczynku i do zobaczenia w nowym roku szkolnym !

Grażyna Kowalewska

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 14 w Łomży