cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

W poniższych linkach znajdują się listy dzieci zakwalifikowanych, niezakwalifikowanych i przesuniętych

niezakwalifikowani

przesunieci

zak 4 latki

zak 5 latki

zak 3 latki

Lista dzieci zakwalifikowanych

Przedszkole Publiczne Nr 14 w Łomży

L.p. Nazwisko i imiona

Oddział 3-latki

1 BACHANOWICZ BARBARA

2 Baczewska Ada

3 BIAŁOBRZESKA ZOFIA

4 Borkowska Laura

5 Borowczyk Aleksander

6 Brodziak Zofia

7 Bryszkowski Marcel

8 BURCHART LAURA

9 Burzyński Szymon

10 CHEŁSTOWSKI BORYS

11 CHĘTNICKI KACPER ALEKS

12 Dąbkowski Tymoteusz

13 DUDA SZYMON

14 FIDURA MAKSYMILIAN

15 FRĄCKIEWICZ ANASTAZJA

16 GARDOCKI IGNACY

17 Getek Amelia

18 Gęborys Aniela

19 GHONIM KARIM

20 GOŁĘBIEWSKI MIKOŁAJ

21 GONTARZ ALEKSANDRA

22 GÓRALCZYK OLAF

23 JAKUBOWICZ AMELIA

24 JANKOWSKA ALEKSANDRA EMILIA

25 JANKOWSKA MICHALINA

26 Jastrzębska Amelia

27 Jemielity Franciszek

28 JÓŹWIK IGA

29 KAMIŃSKI KORNEL STANISŁAW

30 KOSIERADZKI MIKOŁAJ

31 Kozikowski Gabriel

32 Krajewski Daniel

33 Kubeł Wiktoria

34 KUCZEWSKA EWA

35 Kulągowski Tymon

36 Langowski Tadeusz

37 LESIŃSKI JAN KONSTANTY

38 Lipiński Mikołaj

39 Lisek Aleksander

40 ŁUKASZEWSKA KAJA

41 Makowska Daria

42 Makowska Mia

43 Maliszewska Zuzanna Maliszewska

44 MILEWSKA MAJA

45 MILEWSKI WIKTOR

46 NERWIŃSKA ZOFIA

47 NIEDZWIEDZ PAWEŁ

48 OSTROWSKI KRZYSZTOF

49 Palanis Mikołaj Marcin

50 PARDO DAWID

51 Pisańska Blanka

52 Pisański Oliwier

53 PRZYBOROWSKI PIOTR

54 Rydzewska Aleksandra

55 SAYERS WINCENTY HARRY

56 SIUDAKIEWICZ NATAN

57 Smoliński Antoni

58 Starczak Igor

59 Sulkowski Filip

60 Surawski Maciej

61 SZYDLIK BARTOSZ

62 Śmietana Zofia Beata

63 ŚWIĘCICA WIKTOR

64 TARNOWSKA LAURA

65 TRZCINKA IGOR

66 Ustaszewski Szymon

67 Wawrzyniak Julia

68 WĄSIEWICZ IGNACY

69 Wielądek Łucja

70 WOŹNIAK PATRYK

71 Zalewski Mateusz

72 Zalewski Michał

73 ZAŁUSKA KATARZYNA MARIA

74 ZBROŻEK GABRIEL

75 ŻELECHOWSKI MATEUSZ

 

Oddział 4-latki

1 ALEKSANDROWICZ TYMON

2 APANOWICZ IZABELA

3 BANACH ZUZANNA

4 BŁASZCZYK KLAUDIA LAURA

5 CHABEREK LAURA

6 CHĘTNICKA POLA

7 CHOJNICKA ALICJA

8 CHRZANOWSKI WOJCIECH

9 DĄBROWSKI MIŁOSZ

10 EL MORTAJI MOLAY NIZAR

11 FELTER MIKOŁAJ

12 FRĄCKIEWICZ IGOR

13 GETEK MATEUSZ

14 GRUNWALD TOMASZ

15 JAŁOWIECKA MARIA

16 JANKOWSKA ZOFIA

17 JASTRZĘBSKA IGA

18 JASTRZĘBSKI TOMASZ

19 JEMIELITY PRZEMYSŁAW

20 KAMIŃSKI ALEKSANDER

21 KNOP OLIWIA

22 KOSAKOWSKI JAKUB

23 KOSIŃSKI MICHAŁ

24 KSEPKA ALICJA

25 KUCZEWSKI MAREK

26 KWIATKOWSKI ALAN

27 LESZCZYŃSKA NELA

28 LUBIEJEWSKI CEZARY

29 MALINOWSKA NELA

30 MIECZKOWSKA LILIANA

31 MYŚLIŃSKA GABRIELA

32 NIEDŹWIEDŻ OSKAR

33 ODACHOWSKA KINGA

34 OGONOWSKI MIKOŁAJ

35 OSTROWSKA POLA

36 PIEROŻYŃSKI ARTUR

37 PISIAK KATARZYNA

38 POLKOWSKI WIKTOR

39 ROGIŃSKI MARCEL

40 ROGIŃSKI NATAN

41 SUPERNAK MIKOŁAJ

42 SYSKI OLIWIA

43 SZMITKO MARCEL

44 ŚWIDERSKA ZUZANNA

45 ŚWIĘCICA ALICJA

46 ŚWIĘCZKOWSKA ALICJA

47 TARGOŃSKI STANISŁAW

48 WIERZBOWSKI FILIP

49 WIŚNIEWSKA AMELIA

50 WRÓBLEWSKI DAWID

51 YOUSSFI MALIKA

52 ŻURAWSKA MARCELINA

 

Oddział 5-latki

1 BARANIUK ELIZABETH

2 BOŚ DOMINIK

3 BRODZIAK ALICJA

4 BRYSZKOWSKA ZUZANNA

5 BRZĘK ZOFIA –

6 BUDROWSKI ALEKSANDER

7 BUŁAK OLAF

8 CHEŁSTOWSKA LAURA

9 CHĘTNICKA MAJA

10 CHLUDZIŃSKI IGOR

11 CHODNICKA JULIA

12 CHOJNICKI ADAM

13 CHOJNOWSKA JULIA

14 Cwalina Bartosz

15 DMOCHOWSKA ZUZANNa

16 Drozdowska ANIELA Drozdowska

17 DUCHNOWSKI BARTOSZ

18 FOLTYŃSKI KAJETAN

19 GÓRALCZYK PATRYK

20 GÓRSKA LENA

21 GRĄDZKI KACPER

22 GRUNWALD ANDRZEJ

23 JACKOWSKI TYMON

24 JADCZAK MIKOŁAJ

25 JANKOWSKI KAROL

26 JANOWSKI ANTONI

27 JASTRZĘBSKI NATAN

28 KAPELEWSKA OLGA

29 KARPIŃSKA ZUZANNA

30 KARWOWSKI PIOTR

31 Klimczyk Maria

32 Kojro Marcel

33 KORDZSZEWSKI ADAM

34 KORWEK ALEKSANDRA

35 KOSIERADZKI ALEKSANDER

36 KOSIŃSKI SZYMON

37 KRAIŃSKI MIKOŁAJ

38 KUCZEWSKI DIONIZY BOŻYDAR

39 KULĄGOWSKI SZYMON

40 LEWANDOWSKA WERONIKA

41 LUBIEJEWSKI HUBERT

42 LUTOBORSKI TOMASZ

43 ŁOSIEWICZ OLIWIA

44 MATEJKOWSKA POLA

45 MATEUSZCZYK AMELIA CECYLIA

46 MIECZKOWSKA OLIWIA

47 MILEWSKI CEZARY

48 MODZELEWSKA MAJA

49 MORDASIEWICZ MIKOŁAJ TOBIASZ

50 NIEDZIAŁKOWSKA ALICJA

51 NIERWIŃSKI JULIAN

52 OŁDAKOWSKI ALEKSANDER

53 PIEŃKOWSKI TOMASZ

54 RÓZIO OLIWIA

55 RUDZKI ALEKSANDER SZYMON

56 RUTKOWSKI KORDIAN

57 Samluk Hanna

58 STANIURSKA IZABELA

59 STOMSKA LAURA

60 Szczecińska Natalia

61 ŚWIDERSKA ZUZANNA

62 TARGOŃSKA KALINA JULIA

63 TRAWIŃSKI ALAN JAROSŁAW

64 TRZASKA AMELIA

65 WALCZYK LIDIA

66 WIELĄDEK DAWID

67 WIERYSZKO ALEKSANDER

68 WŁODKOWSKA MARCELINA

69 ZALEWSKA NATALIA

70 ZALEWSKA PATRYCJA

71 ZUZGA SZYMON

72 ZYSKOWSKA NATALIA

73 ŻOCHOWSKI ADAM

 

 Lista zakwalifikowanych przesuniętych

L.p. Nazwisko i imiona Placówka

1 Chludziński Igor Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży

2 Dzielnicka Klaudia Bogumiła Przedszkole Publiczne Nr 15 w Łomży

3 Kamińska Blanka Przedszkole Publiczne Nr 15 w Łomży

4 KOCHANOWSKA KLARA Przedszkole Publiczne Nr 15 w Łomży

5 Milewska Maria Milewska Przedszkole Publiczne Nr 15 w Łomży

6 Pieńkowski Natan Przedszkole Publiczne Nr 15 w Łomży

7 Serafińska Gabriela Przedszkole Publiczne Nr 15 w Łomży

8 ŚWIĘCICA ALEKSANDER Przedszkole Publiczne Nr 15 w Łomży

9 Zuzga Maria Anna Przedszkole Publiczne Nr 15 w Łomży

 

Lista dzieci niezakwalifikowanych

L.p. Nazwisko i imiona

Oddział 3-latki

1 Babowicz Zuzanna

2 Bieńkowska Aleksandra

3 BRZOZOWSKI TYMON

4 CENDROWSKI SZYMON

5 Chrzanowska Katarzyna

6 Chutkowska Maja

7 Cieniewicz Gabriela

8 Gawrysiak Gabriela

9 Gołaś Marcel

10 GWARA MARCEL

11 Jamiołkowski Bartosz

12 Jamiołkowski Miłosz

13 Kalinowski Alan

14 Kalinowski Szymon

15 Kraińska Klaudia

16 Ksepka Miłosz

17 Kurpiewski Norbert

18 Milewski Piotr

19 Mocarska Magdalena

20 Pawelczyk Igor

21 PIEŃKOWSKI JAKUB

22 Popiołek Michalina

23 Ptak Jakub

24 Roszczewski Dawid

25 Skrodzka Amelia

26 Stankiewicz Lena

27 Sztachańska Natalia

28 TERCJAK ZUZANNA

29 Wiktorzak Aleksander

30 Wszeborowska Aleksandra

31 Zawadzki Tymon

 

Oddział 4-latki

1 Grzymała Bartosz

2 KALINOWSKA KORNELIA

3 MIŁOSEK LILIANA

4 Paluszkiewicz Kinga

5 Pyrgiel Anastazja

6 SŁAWIŃSKA OLIWIA

7 Zalewska Antonina Zalewska

8 ŻEBROWSKI SZYMON

 

Oddział 5-latki

1 Chojnowska Iga Barbara

2 Filon Lena Anna

3 Leoszewska Maja

4 Puchalski Mikołaj

5 Sepczyński Dawid

6 Tomaszewski Gabriela