Grupa I
JESIENNE DRZEWO 25.09.2017

ZACZĘŁA SIĘ JESIEŃ WIĘC NADSZEDŁ CZAS BY NAMALOWAĆ JESIENNE DRZEWO. W PONIEDZIAŁEK 3 LATKI MALUTKIMI RĄCZKAMI NAMALOWAŁY PIĘKNE LISTKI, KTÓRE BUDZĄ ZACHWYT NIE TYLKO W NAS? CZY RODZICOM RÓWNIEŻ SIĘ PODOBAJĄ?

Więcej…
 
PYSZNE OBIADKI W NASZYM PRZEDSZKOLU 20.09

TRZEBA STANOWCZO PRZYZNAĆ, ŻE POTRAWY W NASZYM PRZEDSZKOLU SMAKUJĄ WYŚMIENICIE. DZIECI ZJADAJĄ NIEMALŻE WSZYSTKO Z TALERZYKA, AŻ MIŁO POPATRZEĆ:)

Więcej…
 
PIERWSZY RYSUNEK 5.09

W DNIU 14 WRZEŚNIA NASI PODOPIECZNI NARYSOWAŁY PIERWSZĄ PRACE. TRZEBA PRZYZNAĆ, ŻE DZIECI BARDZO SIĘ STARAŁY:) ZASTANAWIAŁY SIĘ JAKĄ KREDKĄ KOLOROWAĆ ALE PO KRÓTKIM NAMYŚLE WYBIERAŁY KOLOROWE BARWY I TAKIE OTO WYSZŁY PRACE, SPRAWDŹMY SAMI:)

Więcej…
 
MAM TRZY LATKA 11.09

W MIESIĄCU WRZESIEŃ UCZYMY SIĘ WIERSZYKA PT. "MAM TRZY LATKA"
Mam 3 latka, 3 i pół
brodą sięgam ponad stół.
Do przedszkola chodzę z workiem
i mam znaczek z muchomorkiem.
Pantofelki ładnie zmieniam,
myję ręce do jedzenia.
Zjadam wszystko z talerzyka,
tańczę, kiedy gra muzyka.
Umiem wierszyk o koteczku,
o tchórzliwym koziołeczku,
i o piesku co był w polu,
nauczyłam się w przedszkolu

 
ROK SZKOLNY 2017/2018

GRUPA I TO NAJFAJNIEJSZE I NAJSŁODSZE DZIECI. LUBIĄ SIĘ BAWIĆ, TAŃCZYĆ, RYSOWAĆ PO PROSTU MIŁO SPĘDZAĆ CZAS I DOBRZE SIĘ BAWIĆ:)

Więcej…
 
.

 
1.06.2017r. Wycieczka do Parku Dinozaurów

Nasza PIERWSZA Wycieczka już za nami.

Podziwialiśmy przeróżne gatunki dinozaurów od mięsno do roślinożernych, małe, duże, latające, a w tym naturalnym środowisku wyglądały jak żywe. Podziwu nie było końca, zrobiły ogromne wrażenie na przedszkolakach.
Po zwiedzaniu parku przyszła pora na kolejkę elektryczną. Było bardzo wesoło, ale na tym nie koniec wrażeń.  Musieliśmy odwiedzić jeszcze plac zabaw, w którym stały miniaturki dinozaurów. Zabaw nie było końca, dzieci miały ogromną frajdę z tej wycieczki.  Wyjazd ten umożliwił nam poznanie nowego świata poprzez obserwację i doświadczenie, wpłynie na zainteresowanie otaczającym światem. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do restauracji, gdzie  czekał na nas pyszny obiadek i lody.
Na koniec naszej fantastycznej wycieczki, każdy otrzymał niespodziankę - breloczek z dinozaurem i pocztówkę.

Więcej…
 
26.05.2017r. Próba generalna w gr.V

W piątek zostaliśmy zaproszeni do naszych starszych kolegów na próbę generalną do występu dla rodziców. Mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć ich talenty aktorskie i wokalne. Bajki, wspominane przez aktorów wprowadziły nas w baśniowy klimat. Na koniec podziękowaliśmy gromkimi brawami za przepiękny występ.

Więcej…
 
Doskonalenie umiejętności posługiwania się przyborem w korygowaniu wad postawy – 26.04.2017r.ŁCRE

Na zajęciach z gimnastyki korekcyjnej dzieci wykorzystywały różne przybory, które nie tylko uatrakcyjniały ćwiczenia ale przede wszystkim pomagały przeciwdziałać wadom postawy. Często ćwiczyły z laskami, małymi i dużymi piłkami, obręczami, kółkami ringo, woreczkami i szarfami.  Podczas kwietniowych zajęć dzieci ćwiczyły z laskami gimnastycznymi oraz woreczkami. Wykonywane ćwiczenia z tymi przyborami miały na celu wyrobienie nawyku prawidłowej postawy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 10
infoza.net