Grupa I
Z wizyta u Krasnoludków

Dziś wybraliśmy się za Białystok aby zobaczyć na własne oczy krasnoludki i warto było  niektórzy z nas je widzieli

Więcej…
 
Przygody Krasnala Halabaly 21.05

Dzieci w tym dniu poznaly bardzo interesujaca postac a mianowicie krasnala o imieniu Halabala. By dotrzec do domu krasnala przechodzilismy przez kladke, musielismy zatanczyc taniec pt. MY JESTESMY KRASNOLUDKI, poniewaz byl to warunek wejscia do chatki Halabaly

 
DZIEŃ MAMY I TATY 23.05

W TYM PIĘKNYM DNIU GOŚCILIŚMY NASZYCH NAJWAŻNIEJSZYCH GOŚCI CZYLI PAŃSTWA:) NIEZMIERNIE MIŁO NAM BYŁO PATRZEĆ NA UŚMIECHY NA TWARZACH ORAZ ŁZY RADOŚCI, DUMY I WZRUSZENIA . DZIECIAKI SA BARDZO INTELIGENTNE I GRZECZNE. SAME BYŁYŚMY MILE ZASKOCZONE JAK BEZ TRUDU NAUCZYŁY SIĘ PIOSENEK ORAZ WIERSZY. BRAWA DLA NASZYCH KOCHANYCH RODZICÓW ZA TRUD WŁOŻONY W WYCHOWANIE TYCH MAŁYCH LUDZI... PONIEWAŻ SĄ TO NAPRAWDĘ GENIALNE DZIECIAKI

 
ZUMBA 18 MAJ

Zumba to super zabawa nie tylko dla dorosłych ale również i dla dzieci.  A my nauczyciele korzystając z okazji również tańczymy i doskonale się bawimy. Nasza piękna scena umożliwia dzieciom "oswajanie" się z nią a przy okazji planujemy częstsze jej użycie, ponieważ jeszcze nie raz na niej zatańczymy. Już planujemy razem z dziecmi nową choreografie do tańca....zobaczymy jak wyjdzie:)

 
LAURKA DLA MAMY I TATY 10 MAJA

NASI PODOPIECZNI NIE MOGĄ DOCZEKAĆ SIĘ DNIA MAMY I TATY I WŁASNIE Z TEJ OKAZJI NARYSOWAŁY DZIŚ LAURKI. W SWOJĄ PRACE WŁOŻYŁY MNÓSTWO SERCA I WYSIŁKU

 
Święto 3 maja

Święto Narodowe Trzeciego Maja – polskie święto państwowe obchodzone 3 maja w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja (1791)
Dziś zostalismy zaproszeni do starszaków na uroczystość z okazji Ustalenia świeta Konstytucji 3 maja. Te i inne informacje usłyszelismy właśnie  z ust 5 latków.

 
21.03 PIERWSZY DZIEŃ KALENDARZOWEJ WIOSNY

Wiosna wiosna wiosna ach to Ty... wszyscy już myślą o wiosnie, a my dziś topiliśmy Marzannę... dzieci stwierdziły że najwyższa pora przegonić tą zimową panne:)

 
Witaminki 23.03

Spójrzcie na Jasia, co za chudzina,słaby, mizerny, ponura mina,a inny chłopcy silni jak słonie,każdy gra w piłkę lepiej niż Boniek.mówione: dlaczego Jasio wciąż mizernieje,bo to głuptasek, witamin nie jeref.: Witaminki witaminki,dla chłopczyka i dziewczyki,wszyscy mamy dziarskie minki,bo zjadamy witaminki.Wiśnie i śliwki, ruda marchewka,grusza pietruszka i kalarepka,smaczne porzeczki, słodkie maliny,to wszystko właśnie są witaminy.

Więcej…
 
18.03 Kącik przyrody

Marzec to pora roku kiedy marzymy już o wiosnie. W naszej sali postanowiliśmy że urządzimy kącik przyrody a w nim szczypiorek, rzeżucha, fasolka. Wyglądają naprawde smacznie

 
Kotek 16.03

Wlazł kotek na płotek i mruga... Na podstawie tej kolysanki nasi podopieczni kolorowały a następnie wyklejały włóczką takiego to słodkiego czworonoga. Dzieci wypadły genialnie:)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13
infoza.net