Grupa I
Dzien Babci i Dziadka 19.01

DZIEN BABCI I DZIADKA BYL DNIEM SZCZEGOLNIE WAZNYM DLA NAS WSZYSTKICH, PONIEWAZ OD DŁUŻSZEGO CZASU DZIECI UCZYŁY SIĘ PIOSENEK, WIERSZY, TANCA. BYLO NAM NIEZMIERNIE MIŁO ZAPREZENTOWAĆ TO IM TEGO DNIA. GROMKIE BRAWA I USMIECHY ŚWIADCZYŁY ZE WNUKOWIE WYPADLI WSPANIALE. MY NAUCZYCIELE JESTESMY DUMNI Z NASZYCH MALUSZKOW.

Więcej…
 
KOCHANI DZIADKOWIE 14.01

W TYM DNIU DUZO ROZMAWIALISMY O NASZYCH WSPANIALYCH BABCIACH I DZIADKACH. DZIECI ZE WZRUSZENIEM OPOWIADALY O SENIORACH I ZABAWACH W PILKE, WSPOLNYCH GRACH, BAJECZKACH DO SNU. NASTEPNIE DZIECI POSTANOWILY ZE POKOLORUJA TEN OTO OBRAZEK.

 
BAŁWANEK 16.01

W DNIU 16.01 NASI PODOPIECZNI MALOWALY FARBAMI. TROSZKE SIE POBRUDZILY PODCZAS PRACY, ALE EFEKTY SA SPEKTAKULARNE.

Więcej…
 
PIOSENKA MIESIACA 8.01

Przyszła zima biała
Śniegiem posypała
Zamroziła wodę
Staw przykryła lodem

Więcej…
 
BAL NAD BALE 10.01

10 STYCZNIA BEDZIE DNIEM, KTORY NAPEWNO NA DŁUGO ZOSTANIE W NASZEJ PAMIĘCI. NIE BYŁO NAWET JEDNEJ OSOBY, KTÓRA BY SIĘ NIE PRZEBRAŁA... I TAK OTO GOSCILISMY WRÓŻKI, KSIĘŻNICZKI, SUPERBOHATEROW ZE ZNANYCH I LUBIANYCH BAJEK. BYŁ TO WSPANIAŁY, PEŁEN WRAŻEŃ DZIEŃ.

Więcej…
 
Dzien Babci i Dziadka

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKOW NA UROCZYSTOSC Z OKAZJI ICH SWIETA W DNIU 19.01, GODZ. 10:00

 
BAL KARNAWAŁOWY.10/01/2018

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA BAL KARNAWAŁOWY W DNIU 10 STYCZNIA. WRÓŻKI, KSIĘŻNICZKI, POLICJANCI MILE WIDZIANI:)

 
Teatrzyk

7 grudnia przyjechali do nas goście z Białegostoku „Teatr po orzełkiem”  przedstawił nam bajkę pod tytułem „Pluszowa opowieść o przyjaźni”

Więcej…
 
MIKOŁAJKI

Jak co roku 6 grudnia do grzecznych dzieci przychodzi Mikołaj nie inaczej było w tym roku. Maluszki od rana czekały niecierpliwie nasłuchiwały każdego kroku aż wreszcie rozległ się dźwięk dzwoneczka i głośne pukania do drzwi i przyszedł . Z lekkim strachem i niedowiezeniam ale również z ogromna radością dzieci przywitały Mikołaja zatańczyły i zaśpiewały piosenkę powiedziały o swoich świątecznych marzeniach a w zamian za to Mikołaj rozdał dzieciom słodki upominek .
Do zobaczenia za rok Mikołaju

Więcej…
 
"WYGINAM ŚMIAŁO CIAŁO" 27.11

JAK KAŻDEGO DNIA BAWIMY SIĘ, UCZYMY ALE RÓWNIEŻ TAŃCZYMY. DZIECI UWIELBIAJĄ TANIEC:  WOOGIE- BOOGIE, KRASNOLUDEK, PINGWIN. ZABAWY RUCHOWE TAKIE JAK STARY NIEDŹWIEDŹ CZY TEŻ MAŁO NAS DO PIECZENIA CHLEBA, SĄ ONE W NASZEJ GRUPIE NIEMAL CODZIENNOŚCIĄ:)

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12
infoza.net