Grupa III
W dniu Ich świeta - 16.01.2018r.

Jedni mają superbohaterów, a ja mam SUPER BABCIĘ i DZIADKA!
Dla Nich dziś przygotowaliśmy niespodzianki: własnoręcznie robione laurki, wiersze, piosenki, uściski, uśmiechy.

Więcej…
 
Wróbelek Elemelek - 12.01.2018r.

Każdej zimy przypominamy sobie o tym, jak w tym trudnym okresie powinniśmy dbać o ptaki, które przylatują do naszych karmników. Tak więc i dziś pod fachowym okiem pracownika ŁPKDN zdobywaliśmy niezbędną wiedzę dotycząca skrzydlatych przyjaciół. Otrzymaliśmy wskazówki, które pomogą nam w rozpoznawaniu gości w karmnikach.
Zachęcamy dzieci i rodziców do wykonania karmników i przyniesienia ich do naszej sali. A my znając zasady właściwego dokarmiania ptaków pomożemy im przetrwać zimę.

Więcej…
 
W karnawale same bale - 10.01.2018r.

Nowy Rok rozpoczęliśmy tanecznym krokiem. Wesoło i z uśmiechem, przebrani  nie do poznania bawiliśmy się na balu karnawałowym.
...tak sobie tańcowali,
rycerz w zbroi ze stali,
a królewna w sukni białej,
i bawili się wspaniale...

Więcej…
 
Zaproszenie

Zapraszamy Kochane Babcie i Kochanych Dziadków na wspólne świętowanie z okazji Waszego święta,do naszej sali 16 stycznia 2018r. o godz. 14:00.

 
Cicha noc... - 19.12.2017r.

Dziś czterolatki wprowadziły swoich rodziców w świąteczny nastrój związany z oczekiwaniem na narodzenie Jezusa. Przy choince, w blasku lampek recytowały wiersze, tańczyły, śpiewały pastorałki i kolędy. Brawom nie było końca...
Życzymy wszystkim przybyłym, aby ta atmosfera towarzyszyła nam przez najbliższe dni...

Więcej…
 
Wyjazd do kina Millenium- 8.12.2017r.

Dziś nastąpił długo wyczekiwany wyjazd do kina Millenium. Film „Pierwsza gwiazdka”  był wesołą bożonarodzeniową opowieścią. Sympatyczne zwierzęta , osioł, owieczka i gołąb podążały za gwiazdą i stały się świadkami narodzin Jezusa. Wszystkim nam bardzo podobał się i film i kino i przejazd autobusem. To był dzień pełen wrażeń!

Więcej…
 
Zaproszenie

19 grudnia 2017r. (wtorek) o godz. 15:00 wprowadzimy wszystkich zebranych w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie umili Nam czas oczekiwania na zbliżajace się święta.
Zapraszamy!

 
Mikołajkowa fotobudka - 6.11.2017r.

A u nas jak zawsze wesoło. I dużo się dzieje. Dzisiaj z okazji imienin Mikołaja zorganizowaliśmy fotobudkę. Oto co z tego wyszło...

Więcej…
 
Mikołajki - 6.12.2017r.

Dzisiaj Mikołajki, jak co roku w tym dniu nasze przedszkole odwiedza Mikołaj.  Spodziewaliśmy się, że  w tym roku też nas nie zawiedzie. Przygotowaliśmy się do tej wizyty starannie. Ubraliśmy się na czerwono, wielu z nas miało nawet mikołajowe czapki. Zrobiliśmy portrtety Mikołaja, nauczyliśmy się piosenki o Mikołaju a przede wszystkim byliśmy bardzo, bardzo grzeczni. Mikołaj nas nie zawiódł. Był, rozmawiał z nami, wysłuchał piosenki, obdarował nas słodkimi upominkami i zrobił też z nami pamiątkowe zdjęcie. Było suuuper!

Więcej…
 
Polak mały - 29.11.2017r.

Dziś uczestniczyliśmy w zajęciach zorganizowanych i prowadzonych przez agencję szkolno - przedszkolną LUPUS. Ich celem było przybliżenie i wyjaśnienie słowa patriotyzm. Dzieci rozwiązywały zagadki związane z Polską, przypomniały sobie wiersz W. Bełzy ,,Katechizm polskiego dziecka".

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 28
infoza.net