Grupa III
Zaczytani... - 20.10.2017r.

Co piątek przynosimy do przedszkola swoje ulubione książki, które czytają nam nasze panie. My z wielką uwagą i zaciekawieniem słuchamy o ciekawych przygodach literackich bohaterów.

 
Dyniowy konkurs rozstrzygnięty - 18.10.2017r.

Wiele siły wymagało od rodziców wniesienie ogromnych i ciężkich dyń do naszej sali. Dziś wręczyliśmy nagrody tym, którzy przyłączyli się do wspólnej zabawy i wzięli udział w konkursie.
Gratulujemy Mai, Oliwii J., Nikoli, Oliwii S., Tomkowi i Łukaszowi. Otrzymali oni nagrody dzięki wieloletniej współpracy naszej grupy z Łomżyńskim Parkiem Krajobrazowym Doliny Narwi.

Więcej…
 
Uwaga - konkurs - 3.10.2017r.

OGŁASZAMY JESIENNY KONKURS GRUPOWY NA NAJWIĘKSZĄ DYNIĘ.

JEŚLI MACIE I DACIE RADĘ TAKĄ PRZYNIEŚĆ DO NASZEJ SALI TO CZEKAMY DO 18 PAŹDZIERNIKA BR.

WTEDY TO WYŁONIMY DYNIOWYCH ZWYCIĘZCÓW.

 
Dzień Chłopaka-29.09.2017r.

Dziś mieliśmy wyjątkowy dzień - obchodziliśmy Święto Chłopców. Gdy chłopcy bawili się ulubionymi zabawkami, dziewczynki przygotowały prezenty. Po uroczystym odśpiewaniu „Sto lat!”  dziewczynki obdarowały chłopców własnoręcznie przygotowanymi laurkami i orderami super-chłopaka. A potem była zabawa przy przedszkolnych przebojach. Było suuuper!

Więcej…
 
Pasowanie na przedszkolaka – 28.09.2017r.

Dziś w naszym przedszkolu mieliśmy pasowanie na przedszkolaka. Wprawdzie większość nas została uroczyście pasowana rok temu, ale dwóch chłopców dopiero w tym roku dołączyło do naszej grupy. Obecny tego dnia Łukasz dzielnie stawił czoła wszystkim zadaniom, dlatego p. dyrektor uroczyście pasowała go na przedszkolaka. Łukasz otrzymał medal oraz upominki a potem wszyscy zajadaliśmy się pysznym tortem, który specjalnie został przygotowany na tę uroczystość.

Więcej…
 
Zabawy na placu zabaw– 27.09.2017r.

Nie ma to jak zabawa na świeżym powietrzu! Po kilkunastu dniach brzydkiej i deszczowej pogody od kilku dni pięknie świeci słoneczko, dlatego codziennie wesoło bawimy się na placu zabaw!

Więcej…
 
Dbamy o swoje ząbki ! – 25.09.2017r.

Właśnie przystąpiliśmy do „Akademii Aquafresh”. Wszyscy wiemy, jak ważne dla zdrowia są czyste i mocne zęby. Dlatego dziś zostaliśmy wyposażenie w zestaw do mycia zębów. Rozmawialiśmy, jakie produkty są zdrowe dla naszych ząbków i jak prawidłowo je myć.  Od dzisiaj codziennie po obiedzie będziemy dokładnie myć ząbki. Każdy z nas chce mieć piękny uśmiech!

Więcej…
 
Jesiennie i smacznie - 25.09.2017r.

Dziękujemy jesieni za jej zdrowe dary: czerwone jabłuszka, żółte gruszki. Zjadamy je ze smakiem.
Dołączyliśmy do Kubusiowych Przyjaciół Natury. Otrzymaliśmy książki z przyrodniczymi zadaniami, łamigłówkami, zagadkami.

Więcej…
 
Skrzydlaty gość - 22.09.2017r.

Podczas zajęć odwiedził nas skrzydlaty gość - dzwoniec. Uderzył w szybę i siedział na parapecie. Przynieśliśmy go do naszej sali aby zobaczyć czy nic mu się nie stało. Ku naszemu zdumieniu i zadowoleniu odleciał przez otwarte okno.

Więcej…
 
Aktywne 4-latki - 21.09.2017r.

Dziś uczestniczyliśmy w przedstawieniu ,,Jaś i Małgosia" w interpretacji Studia Teatralnego ,,Efekt". Jaś aktywnie włączył się w pomoc bohaterom bajek, którzy to za sprawą czarownicy pomylili swoje światy. Otrzymał za to dyplom.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 26
infoza.net