Grupa III
Wakacji nadszedł czas - 21.06.2018r.

Kolejny rok zabawy, pracy, przyjaźni za nami. Dziś żegnaliśmy nasze panie, kolegów i koleżanki z grupy. Wspólnie śpiewaliśmy o wakacjach i o tym, że lato oferuje nam słoneczny, zasłużony odpoczynek.
Życzymy wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji!

Więcej…
 
Wróżki – 15.06.2018r.

Dziś obejrzeliśmy ciekawy teatrzyk pt.  „Wrózki”. Po raz pierwszy przedstawienie oglądaliśmy na naszej scenie koncertowej. Ciekawa opowieść była prezentowana po angielsku, co nam nie przeszkodziło w zrozumieniu bajki.  W  trakcie przedstawienia niektórzy z nas mogli wejść na scenę i razem z aktorami wykonywać różne zadania. Było super!

Więcej…
 
Pinokio – 14.06.2018r.

Dziś byliśmy w Teatrze Lalek na przedstawieniu pt. Pinokio. To znana opowieść o drewnianym pajacyku, który chciał być prawdziwym chłopcem. Z zaciekawieniem śledziliśmy przygody głównego bohatera, który przekonał się, że kłamstwo ma nie tylko krótkie nogi, lecz w tym przypadku także długi nos. Ale jak wszystkie bajki również i ta miała szczęśliwe zakończenie. Przedstawienie bardzo nam się podobało.

Więcej…
 
Festyn rodzinny - 13.06.2018r.

Jak co roku uczestniczyliśmy w czerwcowym festynie rodzinnym. Nigdy nie brakuje tu uśmiechu, lodów, loterii, kucyków i innych atrakcji. Zobaczcie sami jak dobrze się bawiliśmy...

Więcej…
 
Z wizytą u krasnoludków - 11.06.2018r.

Wiemy już, że istnieją... Malutkie, wesołe, uśmiechnięte. Mieszkają w lesie koło Bialegostoku. Dziś byliśmy u nich z wizytą. Oto fotorelacja...

Więcej…
 
Z wizytą w bibliotece-6.06.2018r.

Dziś wybraliśmy się do biblioteki, która mieści się w Regionalnym Ośrodku Kultury,  niedaleko naszego przedszkola. Dla wielu z nas była to pierwsza taka wizyta. Pani Czesława Kaczyńska, która od wielu lat pracuje w bibliotece, opowiedziała nam m.in. o tym, jaka jest różnica między biblioteką a księgarnią, co należy robić, aby stać się czytelnikiem biblioteki, jak należy się w niej zachowywać, jak chronić książki przed zniszczeniem … Na zakończenie pobytu w bibliotece dzieci obejrzały kolorowe  i bogato ilustrowane książki. Żegnając się, dzieci zapewniały, że ponownie odwiedzą to ciekawe miejsce, tym razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć interesujące ich książeczki.

Więcej…
 
Na cygańską nutę – 30.05.2018r.

Dziś uczestniczyliśmy w  niezwykłym koncercie. Z okazji Dnia Dziecka na scenie koncertowej przy naszym przedszkolu wystąpił dla nas zespół „Tabor”.  Bardzo nam podobały się cygańskie piosenki, piękne stroje wykonawców i skoczna muzyka. Każdy utwór nagradzaliśmy gromkimi brawami!

Więcej…
 
Kinomaniacy - 30.05.2018r.

Wraz z koleżankami i kolegami z grupy IV wybraliśmy się do kina na bajkę pt.,,Futrzaki ruszają na ratunek".

Więcej…
 
Ufff...jak gorąco - 29.05.2018r.

Za oknem ciepło, a w sali jeszcze cieplej. Dlatego dziś w cieniu drzew, na miękkich kocykach słuchaliśmy bajek czytanych przez naszą panią. Póżniej wysłuchaliśmy ptasiego koncertu i rozpoznawaliśmy odgłosy miasta.

 
Nowogród - 28.05.2018r.

Skansen kurpiowski w Nowogrodzie przywitał nas dziś upalnym słońcem, cudnymi barwami natury i ciekawymi historiami opowiadanymi przez panią przewodnik.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 31
infoza.net