Grupa IV
14.06.2018r. Sztuka Carlo Collodiego "PINOKIO"

Czerwiec nie odpuszcza nam wrażeń. Dziś wybraliśmy się do Teatru Lalki i Aktora w Łomży na sztukę Carlo Collodiego "PINOKIO". Autorem adaptacji oraz reżyserem spektaklu jest Jarosław Antoniuk.

Więcej…
 
13.06.2018r. Festyn rodzinny

Jak to co roku,  w czerwcu obchodzimy festyn rodzinny. Jest to wspaniała okazja, żeby aktywnie spędzić czas w rodzinnym gronie. W naszym przedszkolnym ogrodzie dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji.

Więcej…
 
11.06.2018r. W krainie krasnoludków…

W tym roku nasze przedszkole odwiedziło bajeczne miejsce Młyn Myśliwiec -Kraina Krasnoludków. Nasze przedszkolaki miały możliwość przebywania wśród zwierząt (np. kóz, gęsi, kur, królików) poruszających się swobodnie na terenie parku. Ponadto pływały tratwą. W lesie czekał na  najwytrwalszych i chcących sprawdzić swoje umiejętności tor przeszkód. Pokonywały tor przeszkód, jeździły na wozie oraz na koniu i osiołku, szukały zakopanych skarbów, a  także zwiedzały miejsca gdzie kiedyś mieszkały Krasnoludki. To była bardzo udana wycieczka.

Więcej…
 
7.06.2018r. Z wizytą w bibliotece…

W tym tygodniu rozmawiamy o książkach i wszystkim co z nimi związane, dlatego skorzystaliśmy z zaproszenia i udaliśmy się do pobliskiej biblioteki.

Więcej…
 
Byliśmy w kinie Millenium...

30 maja po pierwszym tego dnia posiłku w przedszkolu udaliśmy się do łomżyńskiego kina na film "Futrzaki ruszają na ratunek". Śmiało można uważać, że największą atrakcją tego wydarzenia była podróż autobusem:) Natomiast reakcje dzieci jednoznacznie świadczą o tym, że film bardzo im się podobał...

 
Rodzinne Święto

Z okazji Dnia Rodziny, który w naszej grupie odbył się 28 maja, do naszej sali niewidzialnym pociągiem przybyły postacie z bajek. Wszystkim mamusiom i tatusiom życzyły zdrowia, radości, miłości, cierpliwości... długa była lista życzeń składanych zgromadzonym tego dnia Gościom.

Bajkowe występy poprzeplatane były piosenkami i tańcami - raz dzieci dla rodziców, poźniej rodzice z dziećmi:)

Choć upał dawał się we znaki, to warto było czekać na moment kulminacyjny - uroczyste 100 LAT! oraz wręczenie upominków - kwiatów (słodkich dla tatusiów i pachnących dla mam).

Nasze świętowanie się jednak nie skończyło. Po uroczystości rodzice wraz z dziećmi udali sie na rodzinne lody. Mamy nadzieje, ze takie uczczenie tego wyjątkowego dnia na długo pozostanie w naszej pamięci:)

 
24.04.2018r. Wiosenne wierszowanie

Nadszedł czas na Wiosenne Wierszowanie Przedszkolaków 2018 na scenie koncertowej przy naszym przedszkolu. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć. Z naszej grupy wzięła udział Laura, która wspólnie z rodzicami napisała wiersz o Łomży, który dziś pięknie recytowała. Jesteśmy z niej dumni.

Więcej…
 
23.04.2018r. Zwierzęta w ZOO

Poniedziałkowy dzień rozpoczęliśmy bardzo radośnie, a mianowicie od wiersza „CHICHOPOTAM”. Obejrzeliśmy film edukacyjny o zwierzętach egzotycznych z serii Lulek, po którym czekały na nas zagadki. Rozmawialiśmy również o zwierzętach, które spotykać możemy w zoo. Na koniec, każdy dostał kolorowankę.

Więcej…
 
19.04.2018r. Wizyta w przedszkolnej kuchni.

Dziś na zajęciach mieliśmy gościa – panią Basię naszą kucharkę, która opowiedziała nam o swoim zawodzie,  a potem zabrała nas na wycieczkę do przedszkolnej kuchni, by zobaczyć gdzie powstają pyszne i zdrowe posiłki.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 25
infoza.net