Grupa IX
Dzień Babci i Dziadka 19.01.2018

Dzień Babci i Dziadka to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. Z tej właśnie okazji, w piątek 19 stycznia, na zaproszenie dzieci, przybyli do naszego przedszkola Babcie i Dziadkowie. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Więcej…
 
Urodziny w naszej grupie 01.2018

Każde dziecko marzy o tym, aby dzień ich urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. W grupie Sówek dziecko obchodzące urodziny staję się królem lub królową w danym dniu, gdyż otrzymuje w tym dniu koronę. Dzieci składają życzenia, śpiewają „sto lat”. W dowód wdzięczności solenizant rozdaje przyniesione z domu łakocie.
W naszej grupie w styczniu świętowaliśmy czwarte urodziny Adriana, Lenki i Igora. Sto lat!

Więcej…
 
Bal Karnawałowy (10.01.2018)

Bal Karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 10 stycznia.

Więcej…
 
Zaproszenie

Babciu Kochana i Ty Dziadku Drogi!
Zapraszamy do nas w przedszkolne progi!
Dzisiaj wnuczek i wnuczka na Ciebie czekają,
w prezencie piosenki i wierszyki mają.
Zawitajcie proszę w styczniu 19-ego o godz. 14:00 roku 2018!

 
Bal karnawałowy

Dnia 10 stycznia(środa) odbędzie się Bal Karnawałowy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci !

Mile widziane stroje bajkowe i karnawałowe.

 
Spotkanie bożonarodzeniowe (20.12.2017)

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i właśnie z tej okazji zaprosiliśmy rodziców i bliskich na spotkanie bożonarodzeniowe, które odbyło się 20 grudnia w naszej sali. Dzieci wykonały dla nich inscenizację słowno - muzyczną, w której to za pomocą zimowych wierszy,piosenek i kolęd opowiedziały o tym, jak czekamy na ten magiczny czas.

Więcej…
 
Teatrzyk (20.12.2017)

20 grudnia odwiedził nas TEATR POD ORZEŁKIEM z Białegostoku, który przedstawił nam "BAJKOWĄ SZOPKĘ" , która opowiada o tym jak  w tradycyjne jasełka wpleciono złe postaci z bajek, które buntują się przeciwko swoim rolom i pomagają małemu Jezuskowi. Akcja dzieje się w bibliotece, gdzie w Noc Wigilijną postacie z książek przemawiają do widza. W spektaklu nawiązuje się do tradycji papierowych szopek. Dzieci jakby zaczarowane magią świąt przyglądały się uważnie w grę aktorską i aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu.

Więcej…
 
List do Mikołaja (12.12.2017)

Każdy chce dostać wymarzony prezent a zwłaszcza dzieci. Aby upewnić się że marzenia zostaną spełnione postanowiliśmy napisać a raczej narysować list do św. Mikołaja. Dzieci po wczesniejszych rozmowach narysowały swoje wymarzone zabawki. Pracowali w wyjątkowym skupieniu i zaangażowaniu. Starały  się aby ich listy były czytelne dla siwego brodacza.

Więcej…
 
Bajka o prawdziwej przyjaźni (07.12.2017)

7 grudnia przyjechali do nas goście z Białegostoku „Teatr pod orzełkiem”  przedstawił nam bajkę pod tytułem „Pluszowa opowieść o przyjaźni”. Była to piękna historia silnej więzi łączącej bałwanka, królika i pingwina.

Więcej…
 
Mikołajki (06.12.2017)

Kiedy  za drzwiami słychać było dźwięk dzwonków emocje u dzieci sięgnęły zenitu.To już czas, to już czas, prezenty przywieź nam...tymi słowami dzieci z grupy IX przywitały długo wyczekiwanego gościa.św.Mikołaj do naszej sali nie przybył sam lecz w otoczeniu śnieżynek.
Dzieci spontanicznie, radośnie i odważnie otoczyły go dokoła, zaśpiewały piosenkę i odebrały z jego rąk słodkie upominki

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7
infoza.net