cloud
Kadra - Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży

W roku szkolnym 2018/19 pracujemy w składzie:

mgr Grażyna Kowalewska – dyrektor przedszkola
Nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki wczesnoszkolnej. Na Uniwersytecie w Białymstoku na wydziale Pedagogiki i Psychologii ukończyła Studia Podyplomowe „Zarządzanie Oświatą”. Posiada dodatkowe kwalifikacje z zakresu terapii pedagogicznej, które wykorzystuje w pracy z dziećmi.

mgr Dorota Kozicka
Nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki wczesnoszkolnej.
Posiada specjalizację pedagoga – terapeuty.

mgr Urszula Nerwińska
Nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki przedszkolnej. Autorka hymnu przedszkola.

mgr Barbara Klimowicz
Nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki wczesnoszkolnej. Ukończyła Studia Podyplomowe „Terapia Pedagogiczna”.

lic. Elżbieta Haloszka
nauczyciel lic., ukończyła WSP ZNP w Warszawie

mgr Alicja Sznurowska
Nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki wczesnoszkolnej. Posiada kwalifikacje z oligofrenopedagogiki.

mgr Alicja Zaniewska
Nauczyciel dyplomowany, mgr pedagogiki wczesnoszkolnej. Posiada kwalifikacje i prowadzi zajęcia z zakresu gimnastyki korekcyjnej.

mgr Beata Kalinowska
Nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki wczesnoszkolnej. Ukończyła Podyplomowe Studium Logopedyczne na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzi zajęcia z zakresu terapii logopedycznej.

mgr Łukasz Wojciechowski
Nauczyciel mianowany. Ukończył studia na APS w Warszawie oraz studia podyplomowe Edukacja Elementarna na Uniwersytecie w Białymstoku.

mgr Agnieszka Lesiecka
Nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki wczesnoszkolnej. Ukończyła studia na Uniwersytecie w Białymstoku.

mgr Jolanta Sobocińska
Nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki elementarnej z terapią pedagogiczną (przedszkolnej i wczesnoszkolnej). Ukończyła studia  na Wyższej Szkole Humanistycznej  w Pułtusku.

mgr Anna Tyborowska
Nauczyciel kontraktowy, mgr pedagogiki resocjalizacyjnej i pracy socjalnej ukończyła studia na WSP TWP w Warszawie, dyplomowany logopeda.

mgr Olga Jadczak
Nauczyciel mianowany, magister pedagogiki przedszkolnej.

mgr Katarzyna Olczyk
Nauczyciel mianowany. Magister pedagogiki, ukończyła licencjat z zakresu doradztwa
i terapii pedagogicznej oraz studia podyplomowe Edukacja Elementarna na UwB.

mgr Beata Kowalewska
Nauczyciel mianowany, magister pedagogiki wczesnoszkolnej UwB

mgr Monika Kulikowska
Nauczyciel kontraktowy,