Grupa V
Zajecia informatyczne "Monitorek" (2.10.2017)

Dzisiaj dzieci miały okazję zobaczyć jak wyglądaja zajecia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, mogly czynnie uczestniczyć w różnych zadaniach. Była to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności oraz pokonania nieśmiałości. Przedszkolaki poradziły sobie doskonale. Teraz systematycznie będziemy uczęszczać na zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, na zajęciach Monitorek

Więcej…
 
Ćwiczenia oddechowe

Ćwiczenia oddechowe rozpoczelismy od ćwiczeń, w czasie których dzieci „bawiły się” oddechem. Stopniowo przechodzilismy do ćwiczeń trudniejszych, a więc połączonych z elementami gimnastyki całego ciała. Kolejne elementy wprowadzilismy, gdy dzieci opanowały wcześniejsze etapy kontroli oddechu. Podczas ćwiczeń oddechowych mieliśmy wiele frajdy...

Więcej…
 
Dbamy o nasze ząbki(10.10.2017)

W przedszkoku codziennie dbamy o nasze zęby i higienę jamy ustnej. Wiemy co nasze zęby „lubią” a czego „nie lubią” i co dzieje się z nimi, gdy zaczynają chorować. Wiemy również co nalezy robić, aby zęby jak najdłużej pozostały zdrowe.

Więcej…
 
Dzień Chłopaka (29.09.2017)

W tym dniu szczególnym,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Dnia 29.09.2013r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Chłopaka – Przedszkolaka. Dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Z racji święta, wszyscy chłopcy byli dzisiaj wyróżnieni, dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia, a później wszyscy razem świetnie się bawiliśmy!

Więcej…
 
Pupile Wety (21.09.2017)

Dzisiaj wybraliśmy się do Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących na festyn "Pupile Wety". Braliśmy udział w loterii, w której każdy los był zwycięski, zwiedziliśmy mini zoo i specjalnie dla nas zostało przygotowane przedstawienie. Ten dzień był pełen atrakcji...

Więcej…
 
Nowi mieszkańcy Naszej sali (12.09.2017)

Dzisiaj do naszej sali przybyli niezwykli goście - stworki "Cichacze". Cichacze nie lubią hałasu. Lubią  być blisko dzieci i patrzeć jak pracują. Będą siedziały na ławkach dzieci podczas cichej pracy samodzielnej. Pozostały czas będą spędzały w swoim dźwiękoszczelnym domku - słoiku. Dziś wszystkie dzieci podczas pracy samodzielnej zachowywały się wspaniale. Żaden Cichacz nie wrócił do swojego domku.

Więcej…
 
Kontrakt grupy V (06.09.2017)

Dzisiaj ustaliliśmy zasady Kontraktu Naszej grupy, który ma na celu wspólne określenie pewnych reguł współżycia w grupie przedszkolnej m.in. podczas zajęć w przedszkolu, zabaw na placu zabaw i zachowania w różnych pomieszczeniach przedszkolnych. Dzieci po ustaleniu umowy odgrywały scenki przedstawiające prawidłowe zachowania w przedszkolu, zobowiązując się w ten sposób do przestrzegania wspólnie ustalonych zasad.

Więcej…
 
Rok przedszkolny 2017/2018

1 września już za nami, rozpoczęliśmy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy.Dzieci wróciły po udanych wakacjach wypoczęte, roześmiane i pełne zapału do dalszych zabaw. Witały się z długo niewidzianymi koleżankami i kolegami oraz zapoznawały się z nowymi salami i zabawkami.
Przed nami rok pełen zabaw i przygód. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane.
Życzymy wielu radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.
Dorota Kozicka
Justyna Sokołowska
Bożena Truszkowska

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Dzisiaj żegnamy się z przedszkolem, gdyż po wakacjach idziemy już do szkoły. Kończy się etap przedszkolnej nauki i zabawy i trochę łza się w oku kręci... Z niektórymi kolegami i koleżankami już nie będziemy się codziennie spotykać, jak to było dotychczas, ale pozostaną wspomnienia. Możemy dzisiaj powtórzyć słowa piosenki:"Mój kolego z przedszkola miło było Cię znać: tak, tak, tak, ale żegnać się czas: tak, tak, tak, szkoła woła..." Ale jeszcze przed nami wakacje i zasłużony odpoczynek. Życzymy wszystkim słonecznej pogody i miłych wspomnień. Do zobaczenia w szkole!

Więcej…
 
XXX - lecie Przedszkola Publicznego nr 14 w Łomży 13.06.2017

Obchody naszego Jubileuszu rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele Bożego Ciała w Łomży, w której aktywnie uczestniczyliśmy z naszymi Paniami i Panią Dyrektor. Uroczystość rozpoczęliśmy polonezem, którego zatańczyliśmy wspólnie z dziećmi z grupy VI. Potem były wystąpienia Pani Dyrektor i innych zaproszonych gości oraz występy taneczne innych grup. Od początku istnienia przedszkola nadal pracują w nim trzy Panie:Pani Dyrektor Grażyna Kowalewska, pani Sylwia Prokurat i Pani Elżbieta Haloszka. Panie otrzymały pamiątkowe statuetki za 30 letni staż pracy w tej placówce. Zaproszeni goście również otrzymali upominki z okazji naszego jubileuszu. Pomimo, że pogoda trochę spłatała nam figla, festyn się odbył. Mogliśmy skorzystać tylko z niektórych  atrakcji, ponieważ przeszkodził nam co jakiś czas padający deszcz. Każdy jednak mógł skosztować jubileuszowego tortu, smacznego bigosu, lodów a także kolorowej waty. 30 lat za nami, czekamy kolejnego jubileuszu!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 21
infoza.net