Grupa VIII
Święto Pizzy / 9.02.2018 r. /

Dzieci uwielbiają pizzę, a 9 luty to święto pizzy. Nasze przedszkolaki postanowiły zabawić się w kucharzy i sami upiekli wspaniałe pizze. Zobaczcie, ich wypieki.

Więcej…
 
Malowanie śniegu / 8.02.2018 r. /

Dzieci długo czekały na upragniony śnieg. Co prawda, nie spadło go wiele, ale i tak postanowiliśmy " pomalować " śnieg na różne kolory. Wcześniej przygotowaliśmy akcesoria do " malowania "- plastikowe butelki wypełnione rozwodnioną farbą. Zabawa była wspaniała, o czym świadczą zdjęcia

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka (18.01.2018)

Dnia 18.01.2018 r. w naszej grupie świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny , który bardzo podobał się gościom, o czym świadczyły gromkie brawa. Dzieci złożyły życzenia i podarowały Dziadkom laurki oraz zaprosiły ich na wspólny poczęstunek

Więcej…
 
Dzien Babci i Dziadka

Zapraszamy kochane Babcie i wspaniałych Dziadków

na uroczystość z okazji Ich Święta,

która odbędzie się 18.01.2018r. o godz. 14:00

 
Bal karnawałowy (10.01.2018)

Na ten dzień niektórzy czekali cały rok. Od rana nasze przedszkole odwiedziły przeróżne postacie z bajek, filmów oraz mnóstwo innych niespotykanych a równie ciekawych istot. Całe przedszkole czekało na ten moment, kiedy zabrzmia pierwsze dźwięki muzyki, zwiastujące rozpoczęcie baku karnawałowego. I zaczęły się tańce :)

Więcej…
 
Spotkanie świąteczne

Dnia 19.12.2017 do naszej sali przybyło mnóstwo gości. Wszyscy rodzice z chęcią przyszli, by obejrzeć przedstawienie, do którego przygotowania dzieci włozyły mnóstwo serca. Każde z nich wcieliło się w swoją rolę najlepiej jak umiało. Rodzicom bardzo podobał się występ, dlatego dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Więcej…
 
Mikołajki (6.12.2017)

Jak co roku 6 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj. Dzieci czekały na niego od samego rana, ubrane na czerwono oraz mając na głowie czapki mikołajowe. Nie zabrakło też wśród nas małego reniferka :)

Więcej…
 
SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

Serdecznie zapraszamy Rodziców na

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE,

które odbędzie się dnia 20 grudnia o godz. 14:00.

 
Spotkanie edukacjyjne (29.11.2017)

W listopadową środę odbyło się spotkanie edukacyjne zorganizowane przez agencję szkolno - przedszkolną LUPUS, w trakcie którego dzieci pogłębiły wiedzę dotyczącą Polski, jako naszej Ojczyzny.

Więcej…
 
Święto Misia - 24.11.2016 r.

W tym dniu mieliśmy atrakcji co niemiara. Tradycją naszego przedszkola są obchody Święta Misia. Dzieci przygotowały się na tę okoliczność bardzo starannie. Każdy z nich przyniósł swoją ulubioną maskotkę, która została przez dzieci odświętnie przystrojona. Były misiowe przytulanki, misiowa dyskoteka, tańce z pluszakami. Dzieci podczas prezentacji multimedialnej zapoznały  się z historią powstania maskotki misia. Zarówno dzieci, jak i misie były z tego dnia bardzo zadowolone. Świadczą o tym  zdjęcia.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 18
infoza.net