Grupa VIII
Wizyta w bibiotece (8.06.2018)

W piątkowy poranek wybraliśmy się do biblioteki. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w takim miejscu. Oglądaliśmy książki, uczyliśmy się  co należy zrobić, aby móc wypożyczać książki oraz jak dbać o nie.

Więcej…
 
Poszukiwanie skarbów (7.06.2018)

W ten piękny słoneczny dzień Piraci z Zaczarowanego Zakątka zaprosili nas na szukanie ukrytego przez nich skarbu. Jednak nie było to takie proste. Dzieci musiały odszukać na placu przedszkolnym wskazówki oraz wykonać powierzone im zadania, było śpiewanie piosenek, działania matematyczne, odgadywanie zagadek, układanie rymów czy tor przeszkód. Wszyscy bardzo się starali, aby wypaść jak najlepiej. Na końcu drogi czekał nasz skarb, największy skarb na całej ziemi - drzewko, które następnie posadziliśmy w ogródku przedszkolny. Piraci zostawili nam też słodki poczęstunek :)

Więcej…
 
Wycieczka do Nowogrodu (28.05.2018)

W ramach projektu unijnego "Kompetencje kluczowe szansą na lepszą jakość edukacji przedszkolnej” dzieci odwiedziły Nowogród, gdzie zwiedziły skansen i wykonywały tradycyjne kwiaty z bibuły.

Więcej…
 
Dzień Mamy i Taty (25.05.2018)

Wszyscy rodzice i opiekunowie zostali zaproszenia do sali komputerowej na seans filmowy w wykonaniu ich pociech pt.:"W rodzinie jak w kinie". Na końcu po otrzymaniu gromkich braw dzieci wręczyły prezenty i zaśpiewały piosenki. Dziękujemy wszystkim za przybycie

Więcej…
 
Zaproszenie na spotkanie (25.05.2018)

W dniu 25 maja (piątek) o godz. 14:00 zapraszamy Rodziców na spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty.

 
w świecie filmu i teatru (15.05.2018)

W ramach projektu unijnego "Kompetencje kluczowe szansą na lepszą jakość edukacji przedszkolnej” dzieci uczestniczyły w warsztatach, na których dowiedziały się jak tworzy się scenerię, tło do filmów oraz jak ważne są kolory oświetlenia, w trakcie nagrywania scen.

Więcej…
 
Odkrywcy wodnego świata (14.05.2018)

W ramach projektu unijnego "Kompetencje kluczowe szansą na lepszą jakość edukacji przedszkolnej” zorganizowane zostały warsztaty, na których dzieci mogły swobodnie przeprowadzać eksperymenty z wodą i uczy się jej właściwości.

Więcej…
 
Malowanie stopami (11.05.2018)

W ten majowy piątek rozmawialiśmy na temat wiosennej łąki i nagle, nie wiedząc kiedy, doszliśmy do tematu,jak dzieci,które nie mają rąk mogą normalnie funkcjonować. Dlatego spróbowaliśmy sami i doszliśmy do wniosku, że każde dziecko jest takie same, mimo przeciwności losu.

Więcej…
 
Występ z okazji dnia 3 maja (27.04.2018)

W ramach zajęć "W świecie filmu i teatru" dzieci z gr.V i gr.VIII przygotowały krótki występ upamiętniający podpisanie Konstytucji 3 Maja.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 21
infoza.net