Ślubowanie 2017

W piękne, słoneczne i ciepłe popołudnie 28 września, na scenie koncertowej naszego przedszkola odbyło się uroczyste włączenie do grona przedszkolaków nowo przyjętych dzieci.  
Uroczystość rozpoczęła p. Dyrektor Grażyna Kowalewska, która nieco później za pomocą "magicznego" ołówka pasowała zgromadzone na scenie dzieci na przedszkolaków.
Zanim to jednak nastąpiło, starszaki wierszem i piosenką zachwalały  swój "drugi dom" oraz "pouczały", jak stać się dobrym przedszkolakiem. Maluchy z uśmiechem na buziach przyjęły rady starszych kolegów i koleżanek, i z nieskrywaną radością przystąpiły do zadań sprawdzających ich "przedszkolne kwalifikacje":) Ponieważ zostały one potwierdzone przez dość licznie zgromadzoną społeczność przedszkolną (dzieci, rodziców i absolwentów), nie było więc przeszkód, by rozpocząć ceremonię pasowania na przedszkolaka. Był ołówek na prawym ramieniu, był pamiątkowy medal na szyi, były upominki i był... pyszny tort:)  
Z  pewnością  niejednemu dziecku po zakończeniu uroczystości w uszach rozbrzmiewały słowa "Jestem sobie przedszkolaczek"...

 
infoza.net