Wyniki 1 etapu konkursu “Palma Wielkanocna z recyklingu”

Pierwsze trzy miejsca zajęli:
1 miejsce – Natalia Z. i Patrycja Z.
2 miejsce – Inez Ch.
3 miejsce – Adam K.






Wyróżnienia

Wyróżnienia otrzymali:
Zofia Ł.
Weronika L.
Marcelina W.
Patryk G.
Gabriela G.
Natalia Z.




Serdecznie wszystkim gratulujemy i zachęcamy do dalszego udziału w konkursach



