Wszystkiego najlepszego,
szczęścia wyśnionego.
Zdrówka i radości oraz
ogromu miłości!
życzą Panie z Grupy Żłobkowej wraz z Dziećmi
Wszystkiego najlepszego,
szczęścia wyśnionego.
Zdrówka i radości oraz
ogromu miłości!
życzą Panie z Grupy Żłobkowej wraz z Dziećmi

