W piątek 20.03 przedszkolaki z naszej placówki ze śpiewem na ustach, grając na instrumentach pożegnały zimę, a powitały wiosnę.
W piątek 20.03 przedszkolaki z naszej placówki ze śpiewem na ustach, grając na instrumentach pożegnały zimę, a powitały wiosnę.

