1 czerwca to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci i taki też był dla naszych przedszkolaków. Dzieci spędziły ten dzień na zabawach, różnych atrakcjach i niespodziankach. Z tej okazji każde dziecko otrzymało prezent od rodziców: kubek z porcelany , który mógł ozdobić specjalnymi mazakami oraz małą tablicę do rysowania.
Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu.


