“Powiedziała mi to lala i powiedział mi to miś
nie zapomnij, ze w przedszkolu mamy Święto Mamy i Taty dziś,
nie martw się kosmaty misiu i laleczko nie martw się
ja pamiętam o tym dobrze, każde dziecko o tym wie…
…nie zapomnę nawet wtedy, kiedy minie wiele lat,
bardzo kocham swych rodziców, bez nich nie istnieje świat.”








