cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Informacje dotyczące rekrutacji

Drodzy Rodzice

Listy kandydatów zakwalifikowanych, niezakwalifikowanych i przesuniętych do innych placówek będą wywieszone w Przedszkolu w dniu 30.03.2020(poniedziałek) o godzinie 12. Informacje będą udzielane również telefoniczne po wcześniejszej weryfikacji.

Uwaga ważne W dniach 30.03.2020-02.04.2020 należy potwierdzić wolę przyjęcia, może odbywać się to na dwa sposoby:

-rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia w wersji elektronicznej logując się na swoje konto w systemie (opcja dostępna tylko dla kandydatów zakwalifikowanych) – status kandydata zmienia się automatycznie z zakwalifikowany na przyjęty.

-rodzic składa oświadczenie woli przyjęcia w wersji mailowej. Zdjęcie lub skan wypełnionego dokumentu przesyłamy na mail przedszkola dyrektor@przedszkole14.lomza.pl

lub papierowej wypełniony dokument wrzucamy do skrzynki znajdującej się przed wejściem do przedszkola, wówczas to przedszkole zmienia status kandydata z zakwalifikowany na przyjęty.

Potwierdzenie woli pobrać można wchodząc w poniższy link i klikająć w załącznik PDF o nazwie “Potwierdzenie woli w PP i OP”  lub zapisując zdjęcie znajdujące się w galerii pod artykułem.

https://nabor.pcss.pl/lomza/przedszkole/dokumenty?fbclid=IwAR2b-zHhSbzEjj8vnnQx8-qGKgmZRS_4YRH9iiwwRayYckAf-eN7y9p_W3o

Dnia 03.04.2020 listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych będą wywieszone w przedszkolu