cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Informacja dotycząca rekrutacji

Szanowni Państwo

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażania się korona wirusem COVID 19  Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 14 w Łomży informuje wszystkich rodziców zainteresowanych rekrutacją dzieci na rok 2020/2021 o  zmianie zasad składania wniosków rekrutacji:

  1. Rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 14 w Łomży odbywa się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Miasto Łomża.
  2. Dbając o bezpieczeństwo Państwa i pracowników przedszkola wskazane jest wysyłanie wniosku rekrutacyjnego wraz z załącznikami drogą mailową w formie fotografii, skanu na adres dyrektor@przedszkole14.lomza.pl.
  3. W przypadku braku możliwości przesłania wniosków rekrutacyjnych drogą elektroniczną dokumentacja rekrutacyjna może być składana w formie papierowej do skrzynki przeznaczonej na ten cel umieszczonej przed drzwiami wejściowymi przedszkola do 20.03.2020 zgodnie z harmonogramem rekrutacji.
  4. W przypadku niekompletnej dokumentacji rekrutacyjnej jej uzupełnienie będzie możliwe po ustaniu zagrożenia.

Wobec powyższego prosimy o wyrozumiałość.

Z poważaniem Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 14 w Łomży Grażyna Kowalewska