Z ogromną radością informujemy, że nasze przedszkole zajęło III miejsce w “Grze o EcoGrant”.
3 czerwca 2026 roku odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu selektywnej zbiórki zużytych baterii i makulatury, którego organizatorem był Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. w Łomży we współpracy z Miastem Łomża.
Całe nasze przedszkole zebrało aż 6 700 kg odpadów. W przeliczeniu na jedną osobę daje wagę 33,96 kg.
Za ten wynik nasza placówka otrzymała nagrodę wysokości 1500 zł!
Najbardziej zaangażowaną grupą w całym przedszkolu okazała się grupa VIII, a II miejsce w kategorii “Najlepsi wśród przedszkolaków” zdobyła Gabriela Sawicka zbierając 2638 kg surowców. Cała grupa otrzymała vouchery do kina.
Serdecznie gratulujemy wszystkim przedszkolakom, a rodzicom składamy ogromne podziękowania za pomoc i wsparcie akcji 

