W kinie ,, Helios” obejrzeliśmy film p.t ,, Niesamowite przygody skarpetek”. Była to nagroda za najbardziej zaangażowana grupę w konkursie zbiórki zużytych baterii i makulatury. Nasze przedszkole zajęło III miejsce w ,,Grze o EcoGrant”a Gabrysia Sawicka z naszej grupy zajęła II miejsce w kategorii,, Najlepsi wśród przedszkolaków”. Gratulujemy dzieciom a rodzicom składamy podziękowania za pomoc. Film , który obejrzeliśmy przedstawiał perypetie różnych skarpetek w historiach pełnych abstrakcyjnego humoru i nietypowych przygód. Główny przekaz animacji uczy najmłodszych odwagi i podążania za swoimi marzeniami. Film bardzo nam się podobał .

