Dziś nasze przedszkole odwiedził iluzjonista Magik Konrad. Jego występ bardzo podobał się dzieciom, które na czas pokazu przeniosły się razem z nim do magicznego świata, pełnego śmiechu i niezwykłych sztuczek. Pan Konrad potrafił zaciekawić i rozbawić zarówno tych małych , jak i dużych widzów żartami, zagadkami i zaklęciami. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem oraz niedowierzaniem śledziły magiczne sztuczki: znikające przedmioty, pokaz żonglerki, zaczarowany sznurek, metalowe obręcze oraz wiele innych. Magiczne triki na długo pozostaną zapamiętane przez wszystkich uczestników pokazu.


