cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Wyjazd na przedstawienie – 20.-02.2026r.

Co by było gdyby…”  to tytuł przedstawienia przygotowanego przez Teatr Polski KULTURA z Poznania, na który wybraliśmy się tym razem do Filharmonii. Była to świetnie zaprezentowana opowieść o emocjach, która trzymała wszystkich w napięciu do ostatniej chwili.