Co by było gdyby…” to tytuł przedstawienia przygotowanego przez Teatr Polski KULTURA z Poznania, na który wybraliśmy się tym razem do Filharmonii. Była to świetnie zaprezentowana opowieść o emocjach, która trzymała wszystkich w napięciu do ostatniej chwili.













