Dnia 10.06.2026 przedszkolaki uczestniczyły w pełnej atrakcji wycieczce do Podlaskiej Toskanii w Wychodnym. Był to dzień pełen radości, nowych doświadczeń i wspólnej zabawy.
Jedną z największych atrakcji było spotkanie ze zwierzętami. Przedszkolaki miały okazję samodzielnie karmić je marchewkami, co sprawiło im ogromną frajdę. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały zwierzęta, poznawały ich zwyczaje i uczyły się właściwego kontaktu z nimi.
Po spotkaniu ze zwierzętami przyszedł czas na aktywną zabawę. Na dzieci czekały kolorowe dmuchańce, na których mogły skakać, wspinać się i zjeżdżać. Radosne okrzyki i uśmiechy na twarzach uczestników świadczyły o tym, że zabawa była wyjątkowo udana.
Po wielu emocjach i aktywnościach przyszedł czas na zasłużony posiłek. W drodze powrotnej grupa odwiedziła restaurację McDonald’s, gdzie dzieci z apetytem zjadły swoje Happy Meale. Była to doskonała okazja do odpoczynku i podzielenia się wrażeniami z całego dnia.
Wycieczka do Podlaskiej Toskanii była dla naszych przedszkolaków nie tylko świetną zabawą, ale również cenną lekcją przyrody i integracji. Wszyscy wrócili do przedszkola zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi, zabierając ze sobą wiele pięknych wspomnień.

