cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Zbliżają się Święta…

Święta Bożego Narodzenia to chyba najbardziej rodzinne spośród wszystkich świąt. Dlatego bardzo ucieszył nas widok licznie przybyłych rodziców i rodzeństwa na przedświąteczne spotkanie. Wiersze o tradycjach, kolędy, pastorałki, opłatek, to treści wiodące zajęć w okresie bożonarodzeniowym, ale też symbole i treść przedstawienia przygotowanego przez p. Jolę i naszych pięciolatków.  Dzieci, które je zaprezentowały, dały z siebie wszystko, co miały najcenniejszego – radość i zaangażowanie. Zaś wspólne pląsy przy kolędzie pokazały, że kiedy mamy obok siebie drugiego człowieka, jest nam raźniej, łatwiej, radośniej.
Rodzinny i świąteczny klimat tworzyliśmy już kilka dni wcześniej, kiedy zaprosiliśmy całe rodziny do tworzenia ozdób na naszą choinkę. Dzięki życzliwości rodziców Tomka:) w tym roku w naszej sali zagościła żywa choinka:) Przyozdobiona własnoręcznie wykonanymi łańcuchami i dekoracjami (były nawet pachnące pierniczki) wyglądała pięknie budząc zachwyt zarówno gości, jak tez pracowników przedszkola:)
Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym tego dnia Gościom za wspólnie spędzony czas i chwilę przełamania się opłatkiem… Życzymy, aby każde Święta Bożego Narodzenia były czasem zbliżania się nie tylko ludzi do ludzi, ale też ludzi do Boga, który “opuścił śliczne niebo”, by być bliżej nas.