cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Konkursy, konkursy…. – 8.05.2023r.

W ostatnim czasie uczestniczyliśmy wielu konkursach wewnątrzprzedszkolnych i zewnętrznych.

Dziś chcieliśmy podsumować nasze osiągnięcia.

W konkursie plastycznym „Recyklingowa pocztówka z ferii” zorganizowanym przez Zakład Gospodarowania Odpadami wzięła udział Kinga Paluszkiewicz. W konkursie plastycznym „Szkoła moich marzeń”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 4  wzięła udział Lila Mieczkowska, a na konkurs plastyczny „Stroik wielkanocny” również zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4   prace przygotowali: Ala Ksepka, Marcel Szmitko, Marysia Jałowiecka oraz Szymon Żebrowski. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział oraz drobne upominki.

W konkursach matematycznych organizowanych w naszym przedszkolu w ramach programu „Matematyczne Bystrzaki” we współpracy z Fundacją mBanku wzięło udział czworo dzieci. W konkursie „Moje kolorowe liczmany” wyróżnienie zdobyła Marysia Jałowiecka a Lila Mieczkowska otrzymała dyplom za udział, natomiast w konkursie „Matematyczna zabawka” III miejsce zajęła Ala Święcica a Marcel Szmitko otrzymał dyplom za udział. Ponadto w konkursie matematycznym zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 5 oraz CEN w Łomży “Stwórz własną grę planszową” udział wzięła Lila Mieczkowska.

 

W konkursie recytatorskim „Wiersze z morałem”, który odbył się w Przedszkolu Publicznym nr 10 w Łomży wystąpiła Ala Chojnicka, a w konkursie „Brzechwa uczy i bawi” wzięła udział Kinga Paluszkiewicz. Dziewczynki otrzymały dyplomy i upominki za udział w konkursie.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przygotowywaniu konkursowych prac, dzieciom gratulujemy zdobytych nagród i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach:)