Dziś, w naszym żłobeczku, dzieci robiły pyszną lemoniadę.
Na początku omówione zostały ważne informacje dotyczące dbania o zdrowie oraz jak ważne jest częste picie wody.
Poznaliśmy wartości dotyczące lemoniady , która została zrobiona z cytrynki , wody oraz miodu.
Napój ten wzmacnia nasz organizm zarówno w porze letniej jak i zimowej.
Nastąpił najpyszniejszy czas – czas degustacji!

